صندوق سرمایه گذاری ثروت افزون فاخر (با درآمد ثابت )

صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت ثروت افزون فاخر

نماد: فاخر

نوع صندوق: صندوق با درآمد ثابت

تاریخ آغاز فعالیت: 1402/05/09

مدیر صندوق: شرکت سبدگردان آرکا

بازارگردان: صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی برنا

متولی: موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت رهیافت و همکاران

حسابرس: موسسه حسابرسی رازدار

شماره تماس: 02122017024

آدرس سایت: www.fakherfund.ir

صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت، جایگزین سپرده های بانکی برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. به دلیل اینکه منابع این صندوق ها درسپرده های بانکی و اوراق با درآمد ثابت دولتی و شرکتی سرمایه گذاری می گردد همواره اصل دارایی سرمایه گذار حفظ می گردد و سود پایداری نصیب سرمایه گذاران می نماید . جزء کم ریسک ترین نع صندوق های سرمایه گذاری می باشد. مزیت این صندوق ها نسبت به سپرده های بانکی تعلق سود روزشمار به سرمایه گذاران می باشد. این صندوق‌ها بهترین انتخاب سرمایه‌گذاران ریسک‌گریز و کسانی که به دنبال سود مداوم و مطمئن هستند به شمار می‌روند.
صندوق سرمایه‌گذاری فاخر از نوع صندوق‌های با درآمد ثابت قابل معامله در بورس (ETF) و بدون تقسیم سود ماهانه می‌باشد و سودهای حاصل از سرمایه‌گذاری بصورت روزشمار به ارزش اوراق سرمایه‌گذاری اضافه می‌شوند.

مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه گذاری "فاخر"

سرمایه گذاری در بورس یا مسکن یا طلا

روش‌های سرمایه گذاری

خرید و فروش از طریق سامانه های معاملاتی آنلاین شرکت‌های کارگزاری با جستجوی نماد "فاخر"

سوالات متداول در مورد صندوق فاخر

با توجه به اینکه عمده منابع صندوق در سپرده های بانکی یا اوراق مشارکت با سود روز شمار سرمایه گذاری می گردد لذا صندوق دارای سود روز شمار بوده و بازارگردان صندوق نیز روزانه بر اساس سود محقق شده صندوق، اقدام به خرید و فروش واحدهای سرمایه گذاری می کند. در نتیجه سرمایه گذاران از سود روز شمار بهره مند می شوند.

به دلیل اینکه بانکها به منابع تجمیع شده سرمایه گذاران در صندوق، نرخ سود بالاتری نسبت به منابع خرد پرداخت می نمایند سرمایه گذاری در صندوق دارای بازدهی بالاتری می باشد.

صندوق سرمایه گذاری فاخر اقدام به سرمایه گذاری درآمد متعلق به صندوق در فرصتهای مناسب سود آوری می نماید لذا سود مرکب سالیانه صندوق بالاتر سود ساده سپرده بانکی می گردد. سرمایه گذارانی که خواهان دریافت مبالغی بصورت موردی می باشند می توانند اقدام به فروش واحدهای صندوق از طریق کارگزاری ها و دریافت مبلغ مورد نیاز خود نمایند.

سرمایه گذاری(خرید و فروش واحدهای) در صندوق سرمایه گذاری فاخر از طریق سامانه معاملات آنلاین و شعب شرکت های کارگزاری ها از ساعت 8:30 الی 15 هر روز امکان پذیر می باشد.

بدیهی است برای این امر، ثبت نام در سایت سجام و داشتن کد بورسی فعال  ضروری می باشد.

درصورت نیاز به برداشت وجه و سود حاصل از سرمایه گذاری خود می توانید از طریق سامانه آنلاین کارگزاری ها از ساعت 8:30 الی 15 روز های شنبه الی چهارشنبه اقدام به فروش واحدهای مورد نیاز خود نمایید و درخواست وجه خود را در سامانه آنلاین کارگزاری خود ثبت نمایید. کارگزاری در روز کاری بعد وجه حاصل از فروش را به حساب شما واریز می نماید.

هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری در صندوق فاخر وجود ندارد و می توانید حتی 100 هزار تومان در صندوق سرمایه گذاری کنید